Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Webinarium - Mobile Fundraising - jak zainteresować i zaangażować darczyńcę za pomocą smartfona?

 

Polacy coraz więcej czasu spędzają na wpatrywaniu się w swoje nowoczesne telefony. To przenośne urządzenia wygrywają z tradycyjnymi, domowymi komputerami czy laptopami. Jak ten trend mogą wykorzystywać fundacje i stowarzyszenia? Jak w związku z tym planować komunikaty, które zamieszczamy za pośrednictwem społecznościowych portali? Jak przygotować się do wykorzystania kanału „mobile” nie tylko do informowania o naszych działaniach, ale także pozyskiwania funduszy na działalność?

 

Zapraszamy na dwa wakacyjne webinaria dotyczące mobile fundraisingu prowadzone przez Nicka Allena, szefa agencji Open America. Spotkania online odbędą się 19 lipca oraz 4 września o godzinie 16.00.

Program webinariów:

  1. Przygotowywanie strategii mobile dla Twojej organizacji krok po kroku.
  2. Identyfikowanie i redagowanie komunikatów, które wzbudzą największe zainteresowanie użytkowników smartfonów.
  3. Kryteria wyboru akcji i kampanii, które sprawdzą się przy wykorzystaniu kanału „mobile”,
  4. Rozwiązania technologiczne, które sprawią, że darczyńca-użytkownik telefonu będzie się czuł bezpiecznie i pewnie wspierając naszą organizację,
  5. Przykłady najlepszych kampanii „mobile” organizacji społecznych.

Na webinaria zapraszamy szczególnie osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie funduszy i komunikację. Program spotkań online został przygotowany pod kątem potrzeb organizacji pozarządowych, które są aktywne w takich obszarach jak: ochrona praw człowieka, przeciwdziałanie dyskryminacji, działalność strażnicza, obrona zasad sprawiedliwości i równości społecznej oraz standardów demokratycznego państwa prawa.

Pomiędzy pierwszym a drugim spotkaniem online będzie można zadać pytania oraz zgłosić sugestie, do których prowadzący odniesie się podczas drugiego spotkania online.

Udział w obydwu webinariach jest bezpłatny. Nagrania webinariów zostaną udostępnione na e-learningowej platformie Kursodrom.

Uwaga - oba webinaria prowadzone będą w języku angielskim bez tłumaczenia.

Mobile fundraising dla NGO

19 lipca, 16:00

Już teraz możesz wejść do poczekalni, skąd przeniesiemy Cię do właściwego pokoju. Jeśli chcesz to zrobić teraz, kliknij "wchodzę do poczekalni"

Wchodzę do poczekalni

Prowadzący webinarium

Nick Allen – ekspert i konsultant ds. fundraisingu online. W ramach agencji Donordigital realizował kampanie m.in dla UNICEF, UNHCR, Amnesty International, Czerwonego Krzyża czy Humane Society of the U.S. Obecnie, szefując agencji Open America, pomaga pozyskiwać środki w Internecie m.in. dla amerykańskiego WWF czy ACLU (American Civil Liberties Union), kontynuuje także współpracę z UNICEF. Nick Allen wielokrotnie występował na International Fundraising Conference w Holandii, gdzie obok swojego argentyńskiego kolegi Marcelo Iniarry uznawany jest za jednego z najbardziej charyzmatycznych mówców.

 

 

 

Webinaria organizowane są w ramach NGO Fundraising Program, finansowanego ze środków Departamentu Stanu USA.

 

Powrót do listy