Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Konkurs sektorowy trwa, zapraszamy na webinaria

Zapraszamy do udziału w dwóch webinariach, które pozwolą lepiej poznać zasady i cele konkursu sektorowego i przyjrzeć się jego ważnemu elementowi, czyli działaniom partnerskim. 27 i 29 maja organizujemy dwa spotkania wirtualne, poświęcone tym dwóm tematom.

Od 6 maja trwa konkurs na projekty sektorowe, czyli działania wspierające rozwój sektora obywatelskiego, w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy. FAOO, wspólnie z Fundacją im. Stefana Batorego i Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” jest operatorem tego programu, i odpowiada za realizację tego konkursu.

Wnioski wstępne można składać do 30 czerwca (do 12:00), a osoby, które chciałyby szczegółowo i dogłębnie poznać odpowiedzi na wiele ważnych pytań dotyczących konkursu zapraszamy do udziału w dwóch webinariach.

1. 27 maja, w godzinach 10:00-12:00 – webinarium: „Konkurs sektorowy – cele, zasady udziału, kluczowe informacje” – zobacz program webinarium

2. 29 maja, w godzinach 14:00-16:00 – webinarium „Projekty partnerskie – zasady, warunki, korzyści” – zobacz program webinarium

Aby wziąć udział w wybranym webinarium (lub w obu), należy się zarejestrować korzystając z poniższych linków: podać swoje dane, a w e-mailu zwrotnym przyjdzie link do pokoju, w którym odbędzie się wydarzenie.

Uwaga - przed kliknięciem przycisku "Zarejestruj" należy zapoznać się z treścią klauzuli informacyjnej, znajdującej się, z powodów technicznych, pod przyciskiem.

Rejestracja na webinarium „Konkurs sektorowy – cele, zasady udziału, kluczowe informacje”

Rejestracja na webinarium „Projekty partnerskie – zasady, warunki, korzyści”

Webinaria, na które zapraszamy, to tylko część działań wspierających osoby i organizacje planujące złożyć wnioski w konkursie sektorowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy – www.aktywniobywatele.org.pl, zakładki poświęconej konkursowi sektorowemu oraz obserwowania profilu Programu na Facebooku, Twitterze, oraz Instagramie.

Zapraszamy też do udziału w warsztacie online dla wnioskodawców, zaplanowanym na 4 czerwca. Szczegóły wkrótce!

Powrót do listy