Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Warsztat online. Jak przygotować wniosek o dotację w konkursie sektorowym?

Zapraszamy osoby zainteresowane składaniem wniosków o dotację w konkursie sektorowym do udziału w warsztacie online, zaplanowanym na 4 czerwca, Uwaga, liczba miejsc ograniczona.

Do 30 czerwca (do 12:00) przyjmujemy wnioski wstępne w konkursie sektorowym, skierowanym na działania wzmacniające sektor obywatelski w Polsce. W ramach programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy pozyskać można od 25 000 do 125 000 euro, a nawet więcej, jeśli zaplanuje się działania w partnerstwie lub doda komponent "rozwój instytucjonalny".

Konkurs realizowany jest w ramach programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, realizowanego przez konsorcjum składającym się z Fundacji im. Stefana Batorego, Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”  orax FAOO, które odpowiada za realizację tego konkursu.

Aby ułatwić przygotowanie wniosku osobom zainteresowanym udziałem w konkursie, 4 czerwca organizujemy warsztat online poświęcony przygotowaniu wniosku. Na co zwracać uwagę? Co jest istotne? Na co zwrócą uwagę eksperci i ekpertki oceniający aplikacje?

Warsztat online to 4 godziny prezentacji, dyskusji i pracy nad formularzem wnioskowym - 4 czerwca, w godzinach 10:00-14:00.

Osoby chcące wziąć udział zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową informacją o wydarzeniu oraz rejestrację - z uwagi na warsztatowy charakter spotkania, możemy przyjąć maksymalnie 80 osób.

Osoby zakwalifikowane do udziału zostaną powiadomione pocztą e-mail 3 czerwca po południu (rejestracja trwa do 3 czerwca do godziny 12:00).

Zachęcamy do zgłaszania sie po jednej osobie z każdej organizacji, aby zapewnić możliwość udziału maksymalnie dużej grupie organizacji.

Warsztat online - informacja szczegółowa

Warsztat online - formularz rejestracyjny

Warsztat, na który zapraszamy, to tylko część działań wspierających osoby i organizacje planujące złożyć wnioski w konkursie sektorowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy – www.aktywniobywatele.org.pl, zakładki poświęconej konkursowi sektorowemu oraz obserwowania profilu Programu na Facebooku, Twitterze, oraz Instagramie.

 

Powrót do listy