Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Międzynarodowa Konferencja Fundraisingu w Bratysławie | 12-14 października 2022

Po trzech latach przerwy do Bratysławy powraca CEE Fundraising Conference – największa w naszej części Europy konferencja o pozyskiwaniu środków od darczyńców indywidualnych oraz firm na działania organizacji pozarządowych. W tym roku tematem przewodnim konferencji jest „The Power Of (Online) Community”. FAOO jest partnerem tego wydarzenia.

Czy można tak budować relacje tak, aby stworzyć społeczność darczyńców? Jak siłę społeczności online wykorzystać do pozyskiwaniu środków na cele społeczne? Jaki wpływ na fundraising będą miały dramatyczne wydarzenia ostatnich miesięcy? Na te i inne pytania odpowie 21 trenerów i trenerek fundraisingu z 12 krajów. Wśród prezentujących nie zabraknie gwiazd znanych z poprzednich edycji CEEFC, jak Tony Myers z Kanady czy amerykańska ekspertka Kay Sprinkel Grace. W Bratysławie będzie też można spotkać po raz pierwszy legendę fundraisingu – Daryla Upsalla, który już w latach 90’ wprowadzał pionierskie rozwiązania w fundraisingu online czy ulicznym face-to-face.

Warto też wymienić takie osoby, jak Peter Fabian, który opowie o działaniach znanej brytyjskiej organizacji ActionAid, Robert Osborne z Nowego Jorku (zajmuje się m.in. crowdfundingiem) czy Katalin Béres, która pozyskując środki dla Wiosek Dziecięcych SOS na Węgrzech, koncentruje się głównie na współpracy z biznesem.

Konferencja rozpoczyna się w czwartek 13 października rano natomiast warto rozważyć udział w popołudniowych warsztatach organizowanych w środę 12 października. Cena uczestnictwa w wydarzeniu zaczyna się od 269 EURO i obejmuje udział w zajęciach, wyżywienie, dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych oraz zaproszenie na wieczorne party. Wydarzenie jest prowadzone w całości w języku angielskim.

W razie pytań można skontaktować się bezpośrednio z organizatorem konferencji, szefem Słowackiego Centrum Fundraisingu, Eduardem Marčkiem.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie: www.ceefundraising.org

Powrót do listy