Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

VI edycja PROMENGO – rozpoczęliśmy nabór, czekamy na zgłoszenia!

16.04.2019

Do 8 maja czekamy na zgłoszenia od menedżerów i menedżerek organizacji pozarządowych, którzy chcą wziąć udział w kolejnej edycji Programu Menedżerowie NGO PROMENGO! 12 miesięcy bezpłatnej nauki w formie blended-learningowej, obejmującej dziewięć kluczowych obszarów zarządzania. Zapraszamy!

czytaj więcej

XLII Webinarium FAOO - Zrozumieć biznes...

11.02.2019

Zapraszamy na kolejne webinarium, którego pełny tytuł wyjaśnia, czego będzie dotyczyło. 20 lutego, o 12:00, dwoje ekspertów, Julia Kluczyńska z Forum Darczyńców oraz Krzysztof Kutek z Deloitte, poprowadzą godzinne spotkanie online pt.: "Zrozumieć biznes – prawno-podatkowe aspekty współpracy organizacji społecznych z biznesem".

czytaj więcej

Wiemy, kim jest 5000 użytkowniczka Kursodromu. A Ty?

07.02.2019

Kilkanaście dni temu liczba użytkowników i użytkowniczek platformy e-learningowej Kursodrom.pl przekroczyła 5000 osób! Tyle osób może o dowolnej porze, z dowolnego miejsca korzystać bezpłatnie z setek materiałów edukacyjnych – kursów online i testów, narzędzi interaktywnych, nagrań webinariów, filmów edukacyjnych, pigułek wiedzy i innych form nauki.

czytaj więcej

XLI Webinarium FAOO - Przyszłość edukacji online? Relacja z konferencji Educa Online

22.01.2019

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dynamicznie rozwijające się technologie mogą zmienić nasze podejście do uczenia się? Jak zainspiruje to nowe pokolenie? Zapraszamy na Webinarium FAOO – Przyszłość edukacji online? Relacja z największej konferencji e-learningowej w Europie – Educa Online (Berlin 2018)

czytaj więcej

Jak wprowadzić zmianę w organizacji i przetrwać, a nawet się rozwinąć -zapraszamy na kurs!

10.01.2019

Zapraszamy do udziału w specjalnym kursie przeznaczonym dla zaawansowanych menedżerek i menedżerów organizacji pozarządowych, którzy chcą (lub muszą) zmierzyć się zmianą w swoich organizacjach.

czytaj więcej

Menedżerze/menedżerko NGO – kim jesteś i czego potrzebujesz?

20.12.2018

Weź oddech od atmosfery świątecznej i podziel się z nami swoją opinią o osobach zarządzających organizacjami pozarządowymi! I o sobie. Zapraszamy do udziału w drugiej edycji badania „Kim jest menedżer/menedżerka NGO i czego potrzebuje”!

czytaj więcej

Konsultacje dotyczące Funduszu Aktywni Obywatele - zapraszamy!

18.12.2018

Fundacja im. Stefana Batorego, Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia" oraz Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zapraszają do udziału w konsultacjach dotyczących Funduszu Aktywni Obywatele. Do 8 stycznia czekamy na Wasze głosy online, zapraszamy też na główne spotkanie konsultacyjne, 17 stycznia w Warszawie.

czytaj więcej

Zimowa Szkoła Fundraisingu FAOO

18.10.2018

Zapraszamy na bezpłatny, intensywny kurs pozyskiwania środków ze źródeł prywatnych, który przygotowaliśmy na zlecenie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Oferta skierowana jest do organizacji, które zajmują się ochroną praw człowieka, pomocą uchodźcom, zapewnianiem równości praw i szans mniejszości oraz innych grup zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem.

czytaj więcej