Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Ruszył konkurs na projekty sektorowe!

06.05.2020

Od 6 maja od 12:00 do 30 czerwca (do 12:00) czekamy na wnioski wstępne na działania realizowane w ramach Obszaru 4 programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, czyli "Wsparcie rozwoju sektora obywatelskiego".

czytaj więcej

Szukamy ekspertów i ekspertek do oceny wniosków – projekty sektorowe

16.04.2020

Poszukujemy ekspertów i ekspertek do oceny wniosków dotyczących projektów sektorowych (Wsparcie rozwoju sektora obywatelskiego – obszar 4.) w Programie Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 maja 2020 wyłącznie za pośrednictwem Internetowego Systemu Rekrutacji.

czytaj więcej

51 Webinarium FAOO - Kampania 1% - jak się za nią zabrać, by odnieść sukces

23.03.2020

Zapraszamy do udziału w kolejnym webinarium FAOO. Już 2 kwietnia, na miesiąc przez zakończeniem rozliczeń PIT, zapraszamy na spotkanie poświęcone pozyskiwaniu środków z 1% podatku od osób fizycznych. Zdążysz skorzystać jeszcze w tym roku? Super! Nie zdążysz? Zacznij planować już działania przyszłoroczne!

czytaj więcej

Jak FAOO działa w czasie pandemii?

19.03.2020

Informujemy, że w związku z pandemią koronawirusa, zmianie uległa forma pracy FAOO. Fundacja działa, ale pracujemy zdalnie i zawieszamy wszystkie wydarzenia offline. Co to oznacza w praktyce?

czytaj więcej

Laboratorium Innowacji. Transformacja cyfrowa w organizacjach pozarządowych

07.01.2020

Internet i sieci. Media społecznościowe i smartfony. Uczenie maszynowe, chatboty i blockchain. Sztuczna inteligencja. To tylko niektóre „nowości”, które mogą ułatwić organizacjom pozarządowym realizację działań, pozyskiwanie funduszy, rekrutację pracowników i wolontariuszy, codzienne zarządzanie…

czytaj więcej

XLIX Webinarium FAOO - Co w fundraisingu piszczy?

21.11.2019

Tydzień z webinariami w FAOO trwa. Po webinariach o kampanii zintegrowanej i o edukacji online, zapraszamy na kolejne spotkanie wirtualne. 25 listopada, o 13:00, Andrzej Pietrucha podzieli się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, ale przede wszystkim – konkretną wiedzą, jaką przywiózł z konferencji fundraisingowej CEEFC. Bądźcie z nami!

czytaj więcej

XLVIII Webinarium FAOO - Edukacja online: na pewno przyszłość, ale jaka?

16.11.2019

Zapraszamy do udziału w webinarium FAOO poświęconym edukacji online. Edukacji, która według jednych w niedługim czasie zdominuje wszelkie formy stacjonarne, a według innych – będzie zyskiwać na znaczeniu, ale ciągle pełniąc rolę uzupełniającą wobec szkoły, uczelni czy szkoleń stacjonarnych. Spotkanie już 22 listopada o 14:00.

czytaj więcej

XLVII Webinarium FAOO - Kampania zintegrowana od A do Z - przy bardzo małym budżecie...

15.11.2019

Zapraszamy na webinarium FAOO poświęcone fundraisingowi. 19 listopada o godzinie 13:00 Zofia Kwolek, dyrektorka fundraisingu w Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej, wprowadzi w tajniki tworzenia zintegrowanej kampanii fundraisingowej. I to takiej, którą można zrealizować przy bardzo ograniczonych funduszach.

czytaj więcej