Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Ruszyła rekrutacja do VIII edycji PROMENGO – czekamy na Ciebie?

17.05.2022

Do 5 czerwca czekamy na zgłoszenia od menedżerów i menedżerek organizacji pozarządowych, którzy chcą skuteczniej zarządzać – ruszamy z VIII edycją Programu Menedżerowie NGO PROMENGO!

czytaj więcej

O prawie praktycznie – zapraszamy na trzy edukacyjne webinaria

09.05.2022

Celem cyklu jest dostarczenie aktualnych i praktycznych informacji dotyczących ważnych zagadnień prawnych w praktyce działania organizacji pozarządowych.

czytaj więcej

Zarządzanie zmianą w organizacji pozarządowej. Stacjonarne seminarium 18 maja 2022

02.05.2022

Zapraszamy na bezpłatny i praktyczny warsztat, który poprowadzi dr Rick James – związany z organizacją INTRAC – brytyjski konsultant z 30-letnim doświadczeniem, wykładowca na wydziale zarządzania londyńskiej Bayes Business School na City University of London.

czytaj więcej

Skuteczny fundraising w ciągle zmieniającym się świecie. Stacjonarne seminarium FAOO 26 kwietnia 2022

11.04.2022

Zapraszamy na bezpłatny, praktyczny i interaktywny warsztat o digital fundraisingu, który poprowadzi Björn Lampe – twórca największej platformy internetowej do pozyskiwania funduszy na cele społeczne w Niemczech.

czytaj więcej

Jak pomóc pomagającym? Apel organizacji społecznych

14.03.2022

FAOO wspólnie z Forum Darczyńców w Polsce oraz Ogólnopolską Federacją Organizacji Pozarządowych i przy wsparciu ponad 70 organizacji społecznych, przygotowało apel do darczyńców w związku z pomocą dla Ukrainy. Prosimy o przekazywanie tylko takich darów rzeczowych, które są w danym momencie potrzebne i przypominamy o możliwości finansowego – najlepiej regularnego – wspierania organizacji. Dzięki temu będzie można szybciej i lepiej reagować na potrzeby ludzi dotkniętych tragedią. I to zarówno teraz, jak i przez najbliższe miesiące.  

czytaj więcej

Trzy webinaria o współpracy NGO z firmami

24.02.2022

W trzy kolejne środy: 2, 9 i 16 marca 2022 o godz. 16.00 zapraszamy na edukacyjne spotkania online poświęcone współpracy organizacji pozarządowych z firmami. Webinaria prowadzone będą przez doświadczone ekspertki: Agatę Tomaszewską (b. szefowa Fundacji ING Dzieciom), Kingę Pańczyszyn-Liśkiewicz (Program Projektor, wcześniej związana z Fundacją BNP Paribas) oraz Magdalenę Pękacką (dyrektorka Forum Darczyńców w Polsce).

czytaj więcej

7 edycja PROMENGO zakończona!

05.02.2022

4 lutego zakończyła się 7 edycja programu Menedżerowie NGO PROMENGO. W pandemicznych warunkach, łącząc naukę stacjonarną ze zdalną, wspieraliśmy kolejną grupę menedżerów i menedżerek NGO.

czytaj więcej

Onboarding i offboarding w organizacjach pozarządowych - webinaria FAOO

01.02.2022

Zapraszamy na krótki, dwuczęściowy cykl webinariów poświęconych dwóm ważnym momentom dla członka lub członkini zespołu oraz dla samego zespołu – przyjmowania osoby do pracy i rozstawania się. Podczas dwóch spotkań będzie okazja dowiedzieć się, jak przeprowadzić właściwy onboarding i offboarding. Widzimy się 9 i 21 lutego, w samo południe.

czytaj więcej