Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Promengo po raz 7. Czekamy na zgłoszenia!

19.01.2021

Do wtorku 2 lutego 2021 czekamy na zgłoszenia do Programu Menedżerowie NGO PROMENGO – rocznego, bezpłatnego kursu zarządzania organizacjami pozarządowymi.

czytaj więcej

54 Webinarum FAOO - Alternatywa dla puszki? Nowe technologie w pracy fundraisera

25.11.2020

Zapraszamy na webinarium poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w pracy fiundraisera! 7 grudnia, w samo południe, Viktor Sapraliyev ze Stowarzyszenia Pro Mundi opowie o różnych rozwiązaniach, których stosowanie może usprawnić proces pozyskiwania środków. Dołączcie!

czytaj więcej

Jak wygląda fundraising w Twojej organizacji? Odpowiedz i odbierz nagrodę

23.10.2020

Fundraising, pozyskiwanie środków na działania organizacji pozarządowych i realizację projektów społecznych i charytatywnych staje się coraz ważniejszym obszarem zainteresowania stowarzyszeń i fundacji. Już po raz drugi chcemy przekonać się, jak wygląda naprawdę. Zapraszamy do udziału w badaniu!

czytaj więcej

Jak zorganizować pierwszą kampanię adresowaną do kluczowych darczyńców? Seminarium FAOO 14.10.2020

29.09.2020

Zapraszamy na bezpłatny, praktyczny i interaktywny warsztat, podczas którego krok po kroku poznasz metodologię przygotowania i prowadzenia kampanii fundraisingowych adresowanych do kluczowych darczyńców (ang. major donors).

czytaj więcej

Webinarium FAOO o rozwoju organizacji -zapraszamy!

29.07.2020

Czym się różni rozwój organizacyjny od instytucjonalnego? Od czego zacząć planowanie rozwoju? Jak powinna wyglądać diagnoza potrzeb? O co szykując zmiany? Zapraszamy do udziału w 53 Webinarium FAOO, które odbędzie się 5 sierpnia o 10:00

czytaj więcej

Warsztat online. Jak przygotować wniosek o dotację w konkursie sektorowym?

29.05.2020

Zapraszamy osoby zainteresowane składaniem wniosków o dotację w konkursie sektorowym do udziału w warsztacie online, zaplanowanym na 4 czerwca, Uwaga, liczba miejsc ograniczona.

czytaj więcej

Konkurs sektorowy trwa, zapraszamy na webinaria

21.05.2020

Zapraszamy do udziału w dwóch webinariach, które pozwolą lepiej poznać zasady i cele konkursu sektorowego i przyjrzeć się jego ważnemu elementowi, czyli działaniom partnerskim. 27 i 29 maja organizujemy dwa spotkania wirtualne, poświęcone tym dwóm tematom.

czytaj więcej

52 Webinarium FAOO - Emerging Digital Trends and Digital Transformation for Nonprofits: Future Proof Your Organizational Strategy

11.05.2020

Zapraszamy na webinarium z Beth Kanter! Amerykańska ekspertka od transformacji cyfrowej, autorka książek I konsultantka, połączy się z nami 19 maja o 17:00, żeby opowiedzieć o nowych trendach i wyzwaniach technologicznych stojących przed sektorem pozarządowym.

czytaj więcej