Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

XLVI Webinarium FAOO - Jak budować sieć społecznego zaangażowania

20.08.2019

Zapraszamy na kolejne bezpłatne webinarium FAOO. 27 sierpnia o 14:00 dwie Ekspertki z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę: Magda Sadłowska i Urszula Gerlach, opowiedzą, w jaki sposób ich organizacja angażuje swoich sympatyków i stara się zachęcić ich stawania się darczyńcami.

czytaj więcej

12 pigułek na koncówkę wakacji:)

15.08.2019

Wakacje powoli się kończą, więc to ostatnia chwila, żeby pomyśleć o swoim rozwoju i zadbać o niego w nieco luźniejszym momencie. Zapraszamy do połknięcia 12 pigułek edukacyjnych dotyczących przywództwa i rozwoju osobistego. Szybko się mogą przydać!

czytaj więcej

Ruszyła rekrutacja do Szkoły Fundraisingu FAOO

27.06.2019

Uwaga! Właśnie rozpoczynamy nabór do czwartej edycji Szkoły Fundraisingu FAOO. To kilkumiesięczny kurs skierowany do osób zajmujących się pozyskiwaniem środków w organizacjach działających głównie poza dużymi miastami. Zaczynamy już we wrześniu!

czytaj więcej

XLV Webinarium FAOO - Trzy pomysły na usprawnienia fundraisingu w organizacji. Inspiracje z USA

26.06.2019

Zapraszamy na wyjątkowe, kolegialne webinarium z trójką prezentujących, którzy niedawno odwiedzili Stany Zjednoczone badając działania fundraisingowe ważnych organizacji pozarządowych. 3 lipca o 14:00 podzielą się swoimi spostrzeżeniami i zdobytą wiedzą!

czytaj więcej

Promengo - już po raz szósty zaczęliśmy!

13.06.2019

Prezentacją o innowacjach społecznych rozpoczęliśmy szóstą edycję Promengo - rocznego programu rozwojowego dla menedżerów i menedżerek organizacji pozarządowych, którzy chcą lepiej zarządzać swoimi fundacjami i stowarzyszeniami.

czytaj więcej

Konferencja "Praktycznie o fundraisingu" za nami

09.06.2019

Na początku czerwca, jak co roku, około 100 zawodowych fundraiserów i fundraiserek oraz innych osób zajmujących się pozyskiwaniem środków na działania organizacji pozarządowych zebrało się na Spotkaniu FAOO – ogólnopolskiej konferencji, która tym razem odbyła się pod hasłem „Praktycznie o fundraisingu”.

czytaj więcej

X Spotkanie FAOO – 5 i 6 czerwca 2019 - zapraszamy!

07.05.2019

Zapraszamy na fundraisingowe Spotkanie FAOO, w ramach którego organizujemy konferencję oraz eksperckie seminarium w języku angielskim. Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie szkocki fundraiser i propagator fundraisingu - Alan Clayton.

czytaj więcej

Webinaria FAOO - Nowe technologie w organizacji społecznej

29.04.2019

Zapraszamy na minicykl webinariów poświęcony wykorzystywaniu nowych technologii w działaniach organizacji pozarządowych. Michał Serwiński, człowiek sektora i człowiek narzędzi internetowych, podczas dwóch spotkań opowie o możliwościach usprawnienia dwóch ważnych obszarów: jak i gdzie szukać usprawnień codziennej pracy, organizować zadania i zarządzać czasem oraz jak zadbać o komunikację i przepływ wiedzy w zespole. Webinaria odbędą się w samo południe, o 12:00, 9 i 21 maja.

czytaj więcej